Kortermajade peatöövõtt ja ehitus

Me päriselt tahame teha head asja. Selle tõestuseks on meie projekteeritud ja ehitatud hoonete kestvus ja kvaliteet.

Hea meelega anname sulle nõu juba planeerimise faasis, käime ja näitame meie tehtud töid ning pakume just sulle sobivaid lahendusi.

Pikk 46 kortermaja peatöövõtt savekate

Savekate numbrites

 • 30

  aastat kogemusi

 • 3024

  ehitatud objekti

 • 69

  valdkonna spetsialisti

 • 15

  miljonit eurot aastakäive

 • 5

  miljonit m² valmistatud põrandaid

Miks oleme hea partner

 • Meil on enda projekteerimise osakond
 • 30-aastase kogemusega enda betoonimeeskond
 • Üle 10-aastase kogemusega projektijuhid
 • Teostame töid üle Eesti
 • Omame kogemusi väga erinevates valdkondades
 • Teeme nii uusehitisi kui ka rekonstrueerimist

Oskame siduda arhitektuurse ilu ja praktilisuse

Arhitektid oskavad luua kauneid lahendusi. Meil on olemas oskus tõlkida arhitektide loodud kaunid lahendused ehituse keelde nii, et see ei läheks ülikalliks maksma, hoides samas eriilmelisust ja ilu.

Ehitame väga hea kvaliteediga, see on kindel. Oleme hea meelega nõus mõtlema ja panustama, et leida optimaalseimad lahendused pidades silmas hoone tulevast halduskoormust, kestlikkust ja energiasäästikkust.

Lai 39 kortermaja arendus savekate

Meil on pikaaegsed usaldusväärsed koostööpartnerid

Ehitus on tiimitöö. Kuigi meil on maja sees nii oma projekteerimise tiim kui ka näiteks betoonitööde osakond, on ehituses enamasti mõned töölõigud, mille teostamisel kaasatakse alltöövõtjaid.

Meil on head pikaaegsed koostööpartnerid, kellega ollakse rahul ja kellega sujub ka pärastine järelhooldus kõikide ootustele vastavalt.

tiim töötab savekate platsil

Kortermaja peab olema hea ka 10 aasta pärast

Iga uus hoone näeb alguses hea välja. Aga kas ta suudab hea välja näha ka pärast 10 või 20 aasta torme ja tuiske, välistemperatuuri kõikumisi ja kõrvetavaid päikesekiiri?

Mõtleme alati mitu sammu ette. Oleme hea meelega nõus juba projekti algusfaasis selgitama ja näitama, millised on erinevad võimalused ja valikud, et saavutada parimad tulemused, pidades silmas hoone tulevast halduskoormust, kestlikkust ja energiasäästlikkust.

kortermajade peatöövõtt ehitus savekate

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.

Kevin Engelbrecht Savekate (1)

Kevin Engelbrecht

Projektijuht

Kevin on kõrgelt kvalifitseeritud projektijuht, kellel on inseneriharidus TTÜ-st. Tal on üle 10 aasta kogemust ehitusvaldkonnas, kus ta on osalenud mitmetes suurprojektides. Näiteks vedas Kevin projektijuhina Elva Gümnaasiumi rekonstrueerimist, tagades tööde õigeaegse ja kvaliteetse valmimise.