Püüan alati jätta Tellijale tunde, et hoolin ehitusest nii nagu ehitaksin iseendale – see on minu loomulik lähenemine.

Savekates olen töötanud alates 2011. aastast, alustades betoonitööde objektijuhina ja nüüd töötan betoonitööde projektijuhina. Oma töös olen alati pakkunud paindlikke ja uuenduslikke lahendusi. Iga ehitis on minu jaoks nagu lapsuke, mille üle saan hiljem uhkust ja heameelt tunda. Püüan alati jätta Tellijale tunde, et hoolin ehitusest nii nagu ehitaksin iseendale – see on minu loomulik lähenemine.

Palju meeldejäävaid projekte

Olen lõpetanud Parksepa Keskkooli ja õppinud ehitust Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

Töö jooksul olen saanud kogemusi väga erinevate objektidega, alates kortermajadest kuni radaritornideni. Üks meeldejäävamaid projekte oli Otepää radaritorn, kus kasutasime roniraketist ja ehitasime 36 meetri kõrguse monoliitseintega hoone ümara seinaga. Olen koos oma meeskonnaga teostanud ka mitmeid parkimismaju, nagu Eedeni parkimismaja, Päevalille 17 ja 19 parkimismajad ja PERH-i parkimismaja. Võrumaalt pärit olles olen eriti uhke seal tehtud tööde üle, nagu Võru Riigigümnaasium ja Võru Politsei- ja Piirivalveameti ühishoone.

Tartus elades on mul olnud au osaleda oluliste ehitiste püstitamisel, näiteks Kvartali multifunktsionaalne hoone ja Tartu Ülikooli Delta õppehoone. Üheks erilisemaks projektiks oli Kohtla-Järve Jäähalli ehitus, kus ehitasime uue katuse ja jääplaadi. Lisaks olen teinud koostööd talunikega, ehitades silohoidlaid, lägahoidlaid ja lautasid. Viljandi Laululava ehitus oli oma nüansside poolest samuti huvitav projekt.

Segakoor, autosport ja BBQ

Kuna teen oma tööd kire ja armastusega, jääb hobideks aina vähem aega, ja töö ongi minu suurim hobi. See pakub pinget, adrenaliini ja rõõmu, just nagu üks hobi võiks pakkuda. Olen aastaid laulnud segakooris Hilaro, kuid enam ei jõua iganädalaselt Võrumaale lauluproovi. Kuulan siiski teiste loomingut hea meelega.

Olen olnud aktiivne autospordis kohtunikuna, mis kasvas üle osalemiseks rahvarallidel ja hiljem sportrallidel kaardilugejana. Vabadel hetkedel naudin loodust koos oma parima sõbraga – kalastades, matkates ja süstaretkedel. Kevadeti võtame osa Võhandu maratonist ja süstaretkest Võrtsjärvest Peipsisse. Uueks hobiks on grillimine ja BBQ, kus katsetan erinevaid maitseelamusi ja küpsetustehnikaid. Kooliajal tegelesin ka näitlemisega ja nüüd käin pigem teatris kui kinos.

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.