Ivo on juhtinud keerukaid projekte, alates äriehitistest ja loomalautadest kuni luksuslike mereäärsete villadeni Tallinnas.

Tal on üle 15 aasta kogemust ehitussektoris, kus tema tähelepanu detailidele ja oskus kuulata tagavad kliendi soovide täpse täitmise. Üheks südamelähedaseks projektiks on Kevili AS-i viljakuivati ehitus Tartumaal oma suuruse ja olulisuse tõttu. Samuti Merirahu Villad Tallinnas tänu põnevatele erilahendustele, mida klientide soovide täitmiseks sai välja mõeldud. 

Ivol on kõrgharidus ehitusinsenerina Eesti Maaülikoolist ja ta on õppinud MBA-d Estonian Business Schoolis.

Oluline on klienti kuulata

Lisaks ehituse projektijuhtimisele tegeleb Ivo kinnisvaraarendusega, mille headeks näideteks on Tartu kesklinnas energiasäästlik kortermaja Pikk 46 ja miljööväärtuslik puitmaja Peetri 7.

Ivo lähenemine on kliendikeskne, püüeldes parima kvaliteedi poole. Tema kogemus äri ja inseneeria valdkonnas võimaldab tal edukalt integreerida ja juhtida projektide tehnilisi ja ärilisi aspekte. Ivo on kirglik ja uuendusmeelne, mõistes nii tööstuse trende kui ka klientide ootusi.

Kui Ivo ei juhi projekte ega tegele kinnisvaraga, võib teda leida lihtsalt puhkamas või reisimas 🙂

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.