Kevin Engelbrecht Savekate (1)

Kevin Engelbrecht

Projektijuht

Kevin on kõrgelt kvalifitseeritud projektijuht, kellel on inseneriharidus TTÜ-st. Tal on üle 10 aasta kogemust ehitusvaldkonnas, kus ta on osalenud mitmetes suurprojektides. Näiteks vedas Kevin projektijuhina Elva Gümnaasiumi rekonstrueerimist, tagades tööde õigeaegse ja kvaliteetse valmimise. 

Kevini põhjalikkus ja pühendumus oma tööle teevad temast meie meeskonnas hindamatu liikme, kes suudab edukalt hallata ka kõige keerukamaid projekte.

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.