Madis Järvpõld Savekate (1)

Madis Järvpõld

Projektijuht

Magistrikraadi omandas Madis Eestis (TalTech), õppides osaliselt ka Tšehhi Tehnikaülikoolis Prahas (CTU). 

Muide, Madis on tudengite rahvusvahelise terassillavõistluse BRICO – Nordic Steel Bridge Competition, algataja ja peakorraldaja.

Madise jaoks on töö kõige põnevamaks osaks projektide käivitamine, uute kontaktide loomine, läbirääkimised ja lahenduste leidmine. Kõik need on olulised, kui töötada paljude erinevate inimestega mitmesugustel eri objektidel ja projektides. 

Töömõtetest puhkamiseks tegeleb Madis aktiivselt triatloniga.

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.