Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile.

Madis on pärit Kundast ja tema teekond ehitusvaldkonda algas juba keskkoolis, kus ta tegi esimesed ehitustööd. Ülikooliaegne töökogemus ehitusvaldkonnas aitas tal paremini mõista ehitamise praktilist poolt, mida õpikutest ei leia. Tema tugevaimad küljed on loogiline mõtlemine ja lahenduste leidmine ka kõige keerukamates olukordades.

Infovahetus ja hea suhtlus on kõige alus

Rootsis osales Madis Euroopa maismaa suurima tuulikupargi rajamisel, mis oli väga keeruline ja mastaapne projekt. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.

Madis hindab järjekindlust ja viib alati alustatu lõpuni. See tõestab ka tema osalemine Ironmani täispikal triatlonil, mis näitab tema pühendumust ja vastupidavust. Lisaks oma tööalastele saavutustele peab Madis kõige olulisemaks rolliks isaks olemist.

Alati on, kellelt nõu küsida

Madis on väga tänulik oma aastatega kasvanud laia ja toetava tutvusringkonna eest, kellelt ta alati nõu saab küsida. Tema pühendumus ja oskus leida lahendusi teevad temast väärtusliku partneri ehitusprojektide planeerimisel ja juhtimisel.

Ja kui vaja, oskab Madis alati olukorda naljaga kergendada 🙂

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.