Ehitusvaldkonna entusiast, kelle hobi ja töö käivad käsikäes. Juba väiksest peale nägi ta vanemate talus, kuidas “ise tehtud on hästi tehtud”, kuigi vahel tuleb rohkem planeerida, et ehitusel lihtsam oleks.

Projekteerimise kogemust on Toomas saanud nii arhitektuuribüroos kui ka ehituskonstruktiivseid projekte tegevates ettevõtetes. Üks tore projekt on tehtud isegi üle 3000 km kaugusele. Talle meeldib planeerida tegevusi ja projekteerida nii endale kui ka tööl teistele. Savekatega on ta seotud alates 2017. aastast, kui tuli esimesele praktikale Eedeni parkimismaja objektiinseneriks.

Õppinud on ta Tallinna Tehnikaülikooli Tartu kolledžis erialal “Ehitiste projekteerimine ja ehitusjuhtimine”.

Talle meeldib oma kolleegide tuju tõsta ja näidata, et tööl võib olla täitsa vahva, kui keskkond seda soosib 🙂

Meil on väga kogenud ja asjalik meeskond

Meiega koostööd tehes ei saa te ühte projektijuhti, vaid terve meie meeskonna. Meie projekteerimise osakond, betoonitööde meeskond ja pikaaegne ehituskogemus väga eriilmeliste objektidega tagavad selle, et kõik head ideed saaksid edukalt ellu viidud.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.

Madis Vanatoa

Tallinna osakonna juhataja

Madis usub, et igale probleemile on lahendus. Kui inimesed suutsid jõuda Kuule, suudab tema meeskond leida lahenduse igale ehitusprobleemile. Ehituses peab ta väga oluliseks õigeaegset infovahetust ja head suhtlust, ka ootamatuste korral. Madis on alati operatiivne ja avatud uutele ideedele, kasutades nii meeskonna kui ka välisekspertide teadmisi.