Projekteerimine

Meil on enda projekteerimise osakond, mis teeb meie klientide elu oluliselt lihtsamaks, sest kõik vajalik on võimalik saada ühest kohast.

Kuna meie projekteerijad töötavad väga lähestikku meie ehitajatega, siis projekteerime erinevaid hooneid kliendi kasu silmas pidades – tulemus on praktiline ja mõistliku hinnaga ehitatav.

Soovi korral esindame klienti tema enda projekteerimispartneriga suhtluses, et võimalikult varakult oma ehituskogemuse ja sealt tulevate ideedega kaasa mõelda ja paremat tervikut pakkuda.

Tehnikatn 14 büroohoone projekteeris savekate (1)

Savekate numbrites

 • 30

  aastat kogemusi

 • 3024

  ehitatud objekti

 • 69

  valdkonna spetsialisti

 • 15

  miljonit eurot aastakäive

 • 5

  miljonit m² valmistatud põrandaid

Miks projekteerida koos meiega

Tellija visiooni elavdamine

Meie juurde võib tulla igas staadiumis visiooniga. Teinekord võib isegi kõige algelisem paberile visandatud mõte olla just ideaalne võimalus, et võtta maksimum ehitusprojekteerimise eelistest.

Saame teha kiirelt juurde omapoolsed ettepanekud ja kergitada olemasolevast visioonist juba vajadusel isegi 3D mudeli. See on aluseks esmaste ehitusmaksumuste kalkulatsioonide tegemisele ja muidugi ka ehitusprojekti koostamisele.

Tohvri elamu projekteeris Savekate (1)

Ehituse ja projekteerimise põimumine

Ehitusprojekti eel-, põhi- ja tööprojektide koostamisel arvestame aastatega saadud kogemusi erinevatelt osakondadelt ja varasematel projektidel kaasatud osapooltelt.

Iga projekt on oma nägu ja staadiumid on väga erinevad, aga ehituse ja projekteerimise põimumisel on võimalik varakult näha ette parimaid võimalikke lahendusi arvestades Tellija visiooniga. See säästab oluliselt aega ja välistab hilisemaid projektides tekkivaid muudatusi.

soleest hoone projekteeris savekate vabriku (1)

Ehitusaegne ja -järgne projekteerimine

Projekteerimine ei lõppe enne, kui hoone on valmis. Ühine eesmärk kõigil osapooltel on jõuda hoone kasutusloani.

Projekteerimise osakonnaga koostöö aitab jõuda selleni kõige muretumalt. Aitame ehitusel püsida teostusdokumentatsiooniga järje peal ning juhendada õigel hetkel õigeid dokumente koguma.

Sel viisil on kasutusloa taotluse esitamine vaid mõne hiirekliki kaugusel.

sünergia ehituse ja projekteerimise vahel savekate
Toomas Pilt Savekate

Toomas Pilt

Projekteerija

Projekteerimise kogemust on Toomas saanud nii arhitektuuribüroos kui ka ehituskonstruktiivseid projekte tegevates ettevõtetes. Üks tore projekt on tehtud isegi üle 3000 km kaugusele. Talle meeldib planeerida tegevusi ja projekteerida nii endale kui ka tööl teistele. Savekatega on ta seotud alates 2017. aastast, kui tuli esimesele praktikale Eedeni parkimismaja objektiinseneriks.

Mikk Mändmets

Tegevjuht

Mikk liitus Savekatega 2016. aastal toonase tegevjuhi Tambet Tasuja kutsel, et arendada ettevõttes peatöövõtu mudelit. Tänaseks on ta jõudnud tegevjuhi rolli, kasutades jätkuvalt ka oma ulatuslikke kogemusi ja teadmisi ehitusprojektide juhtimisest, olles tiimile tugev partner.