Jõhvi põhikool Savekate elementide montaaz

Töö Savekates

Me oleme Savekate - piisavalt suur ja parajalt väike

Me oleme piisavalt suured, et teha peatöövõttu ja põnevaid suuri objekte, samas piisavalt väikesed, et töötada ka alltöövõtjana eri ehitusvaldkondades. Selline paindlikkus tagab meie inimeste jaoks erialaselt põneva ja dünaamilise töö ning kiire kasvu.

Savekate on piisavalt väike, et tunned kõiki kolleege mugavalt nimepidi, ja piisavalt suur, et sul on alati keegi ettevõttes, kellelt nõu küsida. Väärtustame väga inimsuhteid tiimis ja ka väljapool. 

Ja meile meeldibki just nii.

Tule tööle Savekatesse ja avasta, milleks heaks sa võimeline oled!

T1 parkimismaja keerdrambi ehitas savekate (1)
 • 30

  aastat kogemusi

 • 3024

  ehitatud objekti

 • 69

  valdkonna spetsialisti

 • 15

  miljonit eurot aastakäive

 • 5

  miljonit m² valmistatud põrandaid

Vabadus luua ja vastutada

Me usaldame Sind – Sa oled oma ala professionaal. Savekates on Sul vabadus luua ja vastutada. Me ei sea ette rangeid reegleid, pikki ametjuhendeid või kivisse raiutud protsesse, vaid lubame Sul ise oma tööd organiseerida.

Meil on minimaalselt bürokraatiat ja suurem otsustusõigus kui mujal, mis laseb sul sujuvalt ja efektiivselt tegutseda. Ka kliendid kiidavad meie paindlikkust ja seda, et meiega on lihtne asju ajada. Tähtis on, et eesmärgid on kokku lepitud ja Sa naudid oma tööd – siis on ka kliendid rõõmsad.

savekate tiim ehitusel

Miks just Savekate?

Hoolivad ja kättesadavad juhid

Savekates on väga vähe hierarhiat ja juhtide uksed on alati avatud. Meil valitseb avatud suhtlus ja sõbralikkus, kus kõik ideed on hinnatud. Meie juhtide jaoks on päriselt oluline, et inimestel oleks Savekates hea.

Sinu argipäeva toob see:

 • suure otsustusvabaduse, usalduse ja sujuva tiimitöö;
 • tööaja ja -koha paindlikkuse;
 • põhjalik hüvede ja soodustuste pakett töötajatele;
 • vähem liigset stressi;
 • töö- ja eraelu tasakaalu.

Sõbralik ja toetav tiim

Hea on käia tööl kohas, kus sind oodatakse ja kus igasse inimesse suhtutakse lugupidamise ja austusega. Töö ehitusvaldkonnas võib oma loomult olla pingeline, aga hea ja ühtne tiim aitab unistused teoks teha. Abivalmis ja targad kolleegid on vaid kõne või chati kaugusel, olles valmis kuulama ja kaasa mõtlema.

Sinu argipäeva toob see:

 • head inimsuhted;
 • mõnusad ühisüritused;
 • psühholoogilise turvatunde, et saad olla Sina ise, pakkuda välja ideid ja tunda end osana ühtsest tiimist.

Oleme keskendunud lahendustele, mitte protsessidele.

Meile päriselt meeldib ehitus ja mõelda välja parimaid lahendusi, et saaks tõhusamalt, kvaliteetsemalt ja jätkusuutlikumalt. Me ei taha teha midagi sellepärast, et nii on alati tehtud. Suhtleme omavahel tihedalt, arutame ja põrgatame ideid ja rakendame meeskonna parimat know-how-d. Erinevate tiimide tihe koostöö (sh kontor ja platsimeeskond), tagab sujuva töö kulgemise ettevõtte sees ja ka tõhusad lahendused kliendile.

Sinu argipäeva toob see:

 • põnevad ja arendavad mitmekülgsed projektid nii peatöövõtu kui alltöövõtu poole peal;
 • uuenduslikkusele ja lahendustele suunatud keskkonna.

Väärtustame arengut ja õppimist

Savekate suur kogemustepagas ja mitmekülgsed objektid (nii peatöövõtt kui alltöövõtt) teevad Savekatest põneva koha, kus ehitusvaldkonnas töötada. Võimendame ja ergutame õppimist. Võimaldame oma inimestel käia parimatel koolitustel ja jagame kogemusi ettevõtte sees. Tihe koostöö eri osakondade vahel annab ka võimaluse näha teistesse rollidesse lähedalt sisse.

Sinu argipäeva toob see:

 • toetav sisseelamisprogramm uuele töötajale;
 • majasisesed erialased ja üldharivad koolitused nt finantshariduse, vaimse tervise jms teemadel;
 • võimalus saada iga päevaga parimaks versiooniks iseendast, nii erialaselt kui lihtsalt inimesena.

Hoolitseme oma inimeste eest

Arendame Sinu võimekusi –

Ergutame õppimist, näiteks tasume töötajatele väga heal tasemel erialased täiendkoolitused omal valikul ja korraldame ka ise majasiseseid töötube-koolitusi.

tallinna kontor savekate

Jagame Sinuga äriedu –

Meie edu on meie inimeste töö tulemus. Väärtustame seda. 

Kingime aega –

Meil on vabad päevad isikliku elu sündmuste puhul, säilitame töötasu reservõppekogunemistel jms.

Hoiame Sinu tervist –

Pakume rida hüvesid, mis aitavad sul hoida head vaimset ja füüsilist tervist. Meil on kontoris oma jõusaal, lisaks sporditoetused, tasuta psühholoogilised nõustamised ja palju muud.

Anname head töövahendid –

Kõik, mis tööks vaja – kaasaegsed vahendid arvutiga töötamiseks või objektil toimetamiseks vastavalt rollile jm töövahendid.

Miks meie inimestele siin meeldib:

Mikk

“Paljud otsivad finantsvabadust. Muidugi, see on tore. Aga iseenda kohta ma tean – ma tuleks ikka tööle, sest meie töö on põnev. Tahan töötada koos selle sama tiimiga ja aidata meie häid kliente pakkudes neile välja parimaid ehituslahendusi. Selliseid lahendusi, mis vastavad just nende vajadusele ja aitavad kaasa nende äriedule.”

Marisele meeldib savekates

Maris

“Oh, siin on tore! See on esimene mõte, mis pähe tuleb, kui mõtlen Savekatele. See on ettevõte, kus ei ole rumalaid küsimusi, kus töökaaslased on justkui teine perekond (koos minnakse läbi nii rasketest kui ka rõõmsatest aegadest) ning kus ei ole ette antud raame, kuhu töötaja peab sobima. Ideid võetakse kuulda, igapäevased tööülesanded varieeruvad ja ei teki tüdimust. Ja peaaegu alati on külmkapis jäätist!”

toomas pilt, savekate

Toomas

“Savekate OÜ-s tööl käimine on nagu sõbra talukohas talgutel. Tulid seltskonna pärast, aga saab ka töö ära tehtud. Ja veel väga hästi tehtud.”

Tule meile külla ja veendu ise!

Kuidas kandideerida:

Tahame töötada koos inimestega, kes on initsiatiivikad ja ettevõtlikud ning väärtustavad häid inimsuhteid enda ümber.

1.

Kandideeri või jäta oma kontakt alloleva vormi abil.

2.

Võtame Sinuga ühendust ning arutame mõlema ootused ja soovid läbi. Sobivusel kohtumine tegevjuhi ning töökohaga.

3.

Teeme sulle omalt poolt pakkumise nii palga kui tööle asumise aja osas. Tööle tulles ootavad sind head inimesed ja läbimõeldud sisseelamise programm.

Praktika Savekates. Sinu edulugu võib saada alguse just siit

Usume noorte talentide potentsiaali tuua ehitusvaldkonda uuendusi. Pakume tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel.

Praktika ajal saad osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel ning soovi korral proovida kätt erinevates rollides.

Peatöövõtt nurgakivi

Anna meile oma huvist teada

  või

  Ära muretse, see info jääb meie vahele, et sa meile oma kontakti jätsid. Võtame Sinuga peatselt ühendust.